Domluvte si schůzku

Děkujeme za Váš zájem o produkty společnosti JELEN Development. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat pracovní schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

oddo

Položky označené * jsou povinnéodešli

Máte dotaz?605 269 768

Dokončené projekty

 • Sluneční terasy Zavadilka

  Projekt získal ocenění ministerstva pro místní rozvoj za architektonicky kvalitní projekt jednoho z největších pasivních bytových domů v České republice. Zdravé bydlení s přírodou za okny. Obsahem projektu byla výstavba dvou bytových domů rozdělených do tří samostatných sekcí označených A, B, C. Celkem projekt nabídl 59 bytů v rozsahu velikostí 1+kk – 4+kk a byl realizován na západní straně Českých Budějovic v atraktivní lokalitě Zavadilka. Projekt byl dokončen v roce 2016. Cílem projektu bylo vytvořit kvalitní a architektonicky hodnotné bydlení s maximálním snížením energetických nákladů. Tento cíl se výrazným způsobem projevil na vnějším ztvárnění bytových domů, kdy se co nejvíce prosklených ploch dostává na jižní fasádu, a co nejméně jich směřovalo na ostatní světové strany. Tímto způsobem se zajišťují co největší pasivní zisky energie okny a co nejnižší tepelné ztráty prostupem. Osobitostí návrhu je uspořádání jižních fasád s luxusními terasami. Terasy svou velikostí umožňují umístnění zahradního nábytku a vytvářejí tak obytný prostor pro celou rodinu. Přízemní byty navíc disponují vlastní zahradou.

  Sluneční terasy Zavadilka

   
 • Jez u Špačků / RD I. etapa

  Společnost JELEN Development připravila nabídku rodinných domů DD1 v zcela nové lokalitě Jez u Špačků. Lokalita byla otevřena v roce 2013 a její název byl odvozen od blízkého jezu řeky Malše, který je znám jako jedna z nejoblíbenějších klidových zón města. Nabídka obsahovala celkem 22 rodinných domů DD1 s pozemky o velikosti 225 – 620 m2. Výběr byl možný z typových domů DD1 Start a DD1 Klasik. Rodinné domy s jihozápadní stranovou orientací jsou usazeny do nejvyššího místa lokality Jez u Špačků, které nabízí krásné výhledy do dalekého okolí. První etapa výstavby byla dokončena ke konci roku 2015.

  Jez u Špačků / RD I. etapa

   
 • Jez u Špačků / pozemky

  Společnost JELEN Development připravila nabídku stavebních parcel v zcela nové lokalitě Jez u Špačků. Název byl odvozen od blízkého jezu řeky Malše, který je znám jako jedna z neoblíbenějších klidových zón města. Lokalita nabídla celkem 57 stavebních parcel v rozsahu výměry 594 – 1027 m2 . Výstavba inženýrských sítí a komunikací byla dokončena na konci roku 2014.

  Jez u Špačků / pozemky

   
 • Zavadilka V. etapa

  Závěrečná etapa výstavby rodinných domů na Zavadilce nabídla 28 rodinných domů DD1 a 4 přízemní bungalovy DD9 s dvougarážemi, které byly představeny jako novinka pro V. etapu. Výstavba byla úspěšně dokončena na konci roku 2012. Tímto společnost JELEN Development v českobudějovické lokalitě Zavadilka od zahájením výstavby v roce 2003 úspěšně zrealizovala 174 rodinných domů.

  Zavadilka V. etapa

   
 • Zavadilka III., IV. etapa

  Třetí etapa výstavby rodinných domů na Zavadilce nabídla celkem 16 rodinných domů DD1 a byla dokončena v srpnu roku 2008. Obsahem navazující čtvrté etapy bylo celkem 18 rodinných domů DD1 a 4 rodinné domy DD3. Etapa byla dokončena na jaře roku 2010.

  Zavadilka III., IV. etapa

   
 • Zavadilka II. etapa

  Na konci roku 2005 byla rozšířena nabídka rodinných domů pro českobudějovickou lokalitu Zavadilka. Projekt druhé etapy nabídl výběr ze třech typových domů s garážemi. Úplnou novinkou byly dvoupodlažní rodinné domy DD3 a přízemní bungalovy DD4. Výstavba 28 rodinných domů byla dokončena v polovině roku 2007.

  Zavadilka II. etapa

   
 • Zavadilka I. etapa

  Na jaře roku 2003 byla otevřena nová lokalita pro realizaci rodinného bydlení v Českých Budějovicích. Zavadilka svou polohou poskytuje ideální kombinaci klidného „venkovského bydlení“ a všech výhod, které nabízí život v jihočeské metropoli. Tato slova potvrdil enormní zájem o výstavbu v této atraktivní lokalitě. První polovina domů byla prodána ještě před zahájením výstavby. V rámci projektu bylo v roce 2005 dokončeno 56 řadových rodinných domů rozdělených do sedmi bloků a 20 rodinných domů DD1.

  Zavadilka I. etapa

   
 • Suché Vrbné „U Dobrovodského potoka“

  V klidové zóně podél Dobrovodského potoka bylo v druhé polovině roku 2009 dokončeno 8 rodinných domů typu DD1 s garážemi.

  U Dobrovodského potoka

   
 • U Hvízdala

  V této českobudějovické lokalitě bylo v polovině roku 2002 dokončeno 12 řadových rodinných domů s garážemi rozdělených do třech bloků. Domy jsou směřovány k Vrbenským rybníkům, které nabízejí ten pravý klid pro spokojené rodinné bydlení.

  U Hvízdala

   
 • Suché Vrbné „U Křížku“

  Je atraktivní lokalita rozprostírající se na východním okraji Českých Budějovic. Již v roce 1995 zde bylo připraveno 85 stavebních parcel. Přelomovým se stal rok 1999, kdy byl představen jeden z prvních developerských projektů v Českých Budějovicích. Projekt výstavby řadových rodinných domů nabízející možnost získání vlastního domu se zahradou a garáží za velmi příznivou cenu. V této lokalitě dnes najdete 87 řadových rodinných domků rozdělených do 12 bloků.

  U Křížku

   

Zpět na začátek

 

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.
V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.